CONNECT -= GASKA.IDLE.RO =-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici

In jos 
+17
Mr.ZeuS
Milit@ru
carcera32*
[EXT] Mr.AsAsIn
zumK
dau^3l3gant
M A R Y
mumix
cocosila
r3cobaa
marshiu
-=L-D-V=-
Stret ™
OveR ThE LimiT
cocosh
|Lazlo|
SnEIK^
21 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
SnEIK^

SnEIK^


Numarul mesajelor : 225
Puncte : 1001
Data de inscriere : 23/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Calarasi/Frumusani

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 6:20 pm

Care Mai ramaneti cu noi SA facem Acest servar ce a fost Odata!
Sus In jos
|Lazlo|

|Lazlo|


Numarul mesajelor : 53
Puncte : 793
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti pe stanga/Militari

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 6:24 pm

Eu As vrea Sa-l facem dar Sa-l facem nu Sa spunem si Sa nu facem nimk
Sus In jos
cocosh

cocosh


Numarul mesajelor : 31
Puncte : 101
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 6:32 pm

LAZLO TU ESTI PRIMUL CARE ESTI PE LISTA NEAGRA A LUI GASKA...
Sus In jos
|Lazlo|

|Lazlo|


Numarul mesajelor : 53
Puncte : 793
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti pe stanga/Militari

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 6:45 pm

Dc cocosh? Ce am facut?
Sus In jos
OveR ThE LimiT

OveR ThE LimiT


Numarul mesajelor : 38
Puncte : 303
Data de inscriere : 04/07/2010
Varsta : 28

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 6:57 pm

eu nush ce sa zic....ar trebui refacuta comunitatea de la 0?Very Happy...habar nu am
Very Happy
Sus In jos
Stret ™




Numarul mesajelor : 4
Puncte : 4
Data de inscriere : 08/08/2010

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 7:25 pm

Eu Sunt Pentru Gaska [AK]sTreT HERE:X:X:X
Sus In jos
cocosh

cocosh


Numarul mesajelor : 31
Puncte : 101
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 8:47 pm

esti o zdreanta ca si l-d-v ieri te bucurai ca ai fost primit in extended
Sus In jos
SnEIK^

SnEIK^


Numarul mesajelor : 225
Puncte : 1001
Data de inscriere : 23/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Calarasi/Frumusani

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 8:53 pm

Cocosh lasai in plata lor Eu vreau sa rezolvam totul cat mai repede sa fie bine Ca inainte

Liviu rezolva si tu co owneri .... sa nu mai dea ban cand le vine si chesti deastea si o sa fie bine




Sus In jos
-=L-D-V=-

-=L-D-V=-


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 132
Data de inscriere : 29/12/2009
Localizare : Bucuresti

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 11:23 pm

as ramane cu drag p gaska..dar nu mai pot..de gura lui cocosh rog pe liviu sa imi scoatea adminu ...pa all...mia faq placere sa jok pe server dar daca gura la altii e sparta...
Sus In jos
http://emulate-cstrike.forumz.ro
marshiu

marshiu


Numarul mesajelor : 69
Puncte : 254
Data de inscriere : 03/01/2010
Localizare : Iasi

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 1:36 am

me raman aici nu ma mai misc pe niciun srv...o sa refacem forumu la loc...apropo un owner sa mi dea redirecte k sa le tin pe celalalt pc k pe asta sa pot juca mai bine
Sus In jos
http://www.axyy-mp3.ro
r3cobaa

r3cobaa


Numarul mesajelor : 11
Puncte : 48
Data de inscriere : 16/07/2010

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 2:17 am

io raman aici da sa se schimbe frate adonsu care a fost cu adminmod emult mia bun si o s afie ca inainte dar s anu mai aibe toti copii admin care injura juaktori si care vb urat io stiuc a un admin trebuie sa vb frumos cu playeri bn cu cei care vb frumos si ei asa schimbati adonsu ala cu adminmod va rog io si ma multumesc cu slotu care il am va rog schimbati adonsu
Sus In jos
marshiu

marshiu


Numarul mesajelor : 69
Puncte : 254
Data de inscriere : 03/01/2010
Localizare : Iasi

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 2:20 am

taci mah acolo recoba k la addonsu asta am god:X:X
Sus In jos
http://www.axyy-mp3.ro
r3cobaa

r3cobaa


Numarul mesajelor : 11
Puncte : 48
Data de inscriere : 16/07/2010

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 2:23 am

varta man ce te intereaseaza pt tn good zi sati deqa godd si pe ala si gata dar e mai bun adnsu cu adminmod
Sus In jos
|Lazlo|

|Lazlo|


Numarul mesajelor : 53
Puncte : 793
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti pe stanga/Militari

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 3:41 am

Cocosh aratami unde am spus ca ma bucur de Extended? Am spus ca liviu tre Sa scoata adminele ownarilor si adminilor Sa o ia de La 0 si chiar numi Place extended pentru ca eu m-am obisnuit pe acest servar si aici raman ,voi pleca de aici atunci cand se v-a in chide gaska
Sus In jos
cocosila




Numarul mesajelor : 19
Puncte : 100
Data de inscriere : 29/04/2010

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 4:10 am

io
Sus In jos
|Lazlo|

|Lazlo|


Numarul mesajelor : 53
Puncte : 793
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti pe stanga/Militari

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 4:19 am

Nu tu alalalt
Sus In jos
-=L-D-V=-

-=L-D-V=-


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 132
Data de inscriere : 29/12/2009
Localizare : Bucuresti

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 4:23 am

Cocosh uitate man si la data mea de cand am intrat pe forum cred ca as pleca asa dean pulea
Sus In jos
http://emulate-cstrike.forumz.ro
mumix

mumix


Numarul mesajelor : 1
Puncte : 60
Data de inscriere : 27/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Onesti

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 5:05 am

daca se vrea cu adevarat sa se refaca comunitatea cum era odata sunt pentru daca nu....pa
Sus In jos
cocosila




Numarul mesajelor : 19
Puncte : 100
Data de inscriere : 29/04/2010

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 5:09 am

bai stop aici pls ... deci io nu va inteleg ... 2pls ce ai patit mane ? rez ceva cu treaba asta ... nu iti zic io Wink ... 1 . 2 lyvyu numai da admin la toti Smile ... ca daca tii minte si inainte am avut o prob aseamanatoare cu unu lexus sau numa stiu cum Smile ... tot din cauza unui admin ... va rog sa incetati .... daca nu va dau MU Very Happy:X .... ade ma sa ne reunim cum eram inainte cu exceptia catorva nu dau nume si gta Smile .... care e pro cu mn sa zica:* ... ms !
Sus In jos
M A R Y




Numarul mesajelor : 9
Puncte : 85
Data de inscriere : 22/05/2010
Varsta : 47
Localizare : brasov

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: pt gaska    Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 5:12 am

pro gaska.idle.ro
pro www.militari.tk
Sus In jos
cocosila




Numarul mesajelor : 19
Puncte : 100
Data de inscriere : 29/04/2010

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 5:13 am

si pro io baa Smile)) Very Happy
Sus In jos
|Lazlo|

|Lazlo|


Numarul mesajelor : 53
Puncte : 793
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti pe stanga/Militari

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 5:18 am

Pro
Sus In jos
-=L-D-V=-

-=L-D-V=-


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 132
Data de inscriere : 29/12/2009
Localizare : Bucuresti

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 5:25 am

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici 47844
Sus In jos
http://emulate-cstrike.forumz.ro
dau^3l3gant

dau^3l3gant


Numarul mesajelor : 10
Puncte : 77
Data de inscriere : 19/05/2010
Varsta : 27
Localizare : FRUMUSANI

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 7:28 am

Eu is cu gaska da daca se va reuni ia sv si va fi cum era militari sunt cu gaska PRO COCOSATU
Sus In jos
zumK

zumK


Numarul mesajelor : 68
Puncte : 310
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 32
Localizare : Iasi

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 9:18 am

Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici 958203 Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Lol in cazul meu nu s-ar schimba nimic atata timp cat coiotu, sufletel si biula au admin si alti pisati , pt ca ei tot m-ar bana din cand in cand Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici Empty
MesajSubiect: Re: Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici   Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici I_icon_minitime

Sus In jos
 
Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Deci admini care ne putem inca baza sunt
» NE-AM MUTAT PE WWW.GASKA.FORUMHIT.RO
» ne bagam p**a in [respectivii care ne-au injurat] sa va luam morti la p**a de orfani obositi si avortati ..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CONNECT -= GASKA.IDLE.RO =- :: RUBRICA fututi pe mata in gat 2pls ghika si asasin 3 cacati care sugeti pula pe alte servere linagi de 2 bani :: ne bagam pula in 2pls ghika si asasin sa va luam morti la pula de orfani obositi si avortati ..-
Mergi direct la: