CONNECT -= GASKA.IDLE.RO =-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Deci admini care ne putem inca baza sunt

In jos 
+11
OveR ThE LimiT
aditu
zumK
IrONiQuE
iTk*Cap
|Lazlo|
Stret ™
cocosh
2pLs
pr1nTzuL*
carcera32*
15 participanți
AutorMesaj
carcera32*




Numarul mesajelor : 11
Puncte : 47
Data de inscriere : 25/07/2010
Varsta : 26
Localizare : TG Frumos/Iasi

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 2:33 pm

LYVYU-CoCoShatU-BlackFire-OZN-Sneik-Milit@aru-L-D-V-MARY-marshiu-mumix-r3coba-cocosh-kronos-HullyGan Sleep Poate si eu What a Face
Sus In jos
pr1nTzuL*

pr1nTzuL*


Numarul mesajelor : 4
Puncte : 35
Data de inscriere : 20/05/2010
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 2:56 pm

mda sigur
Sus In jos
2pLs




Numarul mesajelor : 7
Puncte : 7
Data de inscriere : 08/08/2010

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 3:01 pm

Hai, bagati mare cu lingusarea, poate primiti owner.
Sus In jos
cocosh

cocosh


Numarul mesajelor : 31
Puncte : 101
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 3:08 pm

2pl daca ai cv de spus spune-o folosind cuvinte decente daca nu nu mai scrie nimic dute pe extended si lasa acest forum in pace...
Sus In jos
Stret ™




Numarul mesajelor : 4
Puncte : 4
Data de inscriere : 08/08/2010

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 3:59 pm

se poate sa primesc si eu adminul care il aveam pe [AK]sTreT ? acum 1 an
Sus In jos
|Lazlo|

|Lazlo|


Numarul mesajelor : 53
Puncte : 793
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti pe stanga/Militari

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 5:46 pm

Poate si eu nush exact unde sta bebe stau si eu pentru casuntem prieteni buni si jucam pe acelasi servar eu as vrea sä raman aici pentru ca mam obisnuit cu playery si am Planuri mari cu liviu , acuma daca servarul va continua cu oftica unora voi pleca pe cale amiabila. A si liviu daca mergi in slobozia sä-l bati pe asasin vin si eu ca vreau sä-i rup picioarele ca am ce am eu cu el pentru injiraturile care lea adus unora dintre playery si ma bucur ca Joker la Banat
Sus In jos
cocosh

cocosh


Numarul mesajelor : 31
Puncte : 101
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 6:33 pm

CUM TIAM MAI SPUS LASZLO ESTI OUT DIN COMUNITATE MILITARI
Sus In jos
iTk*Cap

iTk*Cap


Numarul mesajelor : 23
Puncte : 104
Data de inscriere : 30/12/2009

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 6:41 pm

Parerea mea

Pentru toti admini


Care are 2 reclamati In care E AdminuL e Vinovat
Pentru ban aiurea Pentru orce ")
Sa i se Scoata Adminu Instant Smile

Nu conteaza Cai vechi peservar Sau Nou

Si o sa vedeti atunci Ce o sa tina lumea La admin Si nu o sa se mai dea ban aiurea Smile

Vreau Sa Fac Servaru GaskA.Idle.Ro O Comunitate Frumoasa Si Respectabila Smile
Vreau Sa Arunc Gunoiul . Rebuturile de pe Servar Vreau Sal Fac Luna Sa poti Manca Pe El


Sus In jos
|Lazlo|

|Lazlo|


Numarul mesajelor : 53
Puncte : 793
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti pe stanga/Militari

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 6:44 pm

Cocosh dc sunt aut DIN comunitate, ce Probleme am facut?
Sus In jos
cocosh

cocosh


Numarul mesajelor : 31
Puncte : 101
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 8:53 pm

iti repet si aici ieri ai sarit la gatul lui liviu si a comunitati militari erai bucuros ca vei juca in comunitatea extended, si azi hop esti cu gaska...asa a facut si zumk
Sus In jos
IrONiQuE

IrONiQuE


Numarul mesajelor : 18
Puncte : 39
Data de inscriere : 27/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Călăraşi

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 10:02 pm

Copiii de 13-16 ani , ce va mai place sa pupati in cur 'sefii' , imediat dupa ce se intampla ceva !
Probabil credeti ca daca dati cateva limbi in cur cresteti in fata lor !

Stati dracului cuminti si invatati sa faceti mai multe decat sa vorbiti !
Ca daca va veti ghida la fel , dupa acelasi principiu si pe viitor , in viata nu veti ajunge nimic !
Doar niste gunoaie ale societatii !
Sus In jos
zumK

zumK


Numarul mesajelor : 68
Puncte : 310
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 32
Localizare : Iasi

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 11:31 pm

cocosh eu am spus ce aveam pe suflet. Mi se face greata cand aud de gaska, pt ca mi-a facut multi nervi serveru asta, si multi admini si-au batut joc de adminu lor, batandu-si joc si de mine in acelasi timp. Cred ca dak stau sa adun banurile luate am cel putin 20 de banuri din care am postat doar vreo 10 banuri
Sus In jos
aditu

aditu


Numarul mesajelor : 1
Puncte : 1
Data de inscriere : 08/08/2010
Varsta : 28
Localizare : militari/gorjului/profi

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 12:50 am

lazlo e o mare femeie il stiu si e prieten cu bebe fffff bun
Sus In jos
OveR ThE LimiT

OveR ThE LimiT


Numarul mesajelor : 38
Puncte : 303
Data de inscriere : 04/07/2010
Varsta : 28

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 2:59 am

poate ai dreptate:)))
Sus In jos
|Lazlo|

|Lazlo|


Numarul mesajelor : 53
Puncte : 793
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti pe stanga/Militari

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 3:54 am

Smile) nu ma si injurati? Bagati voi pareri si nici nu stiti despre ce e vorba, cocosh in Primul Rand eu nu ma lingusesc La nimeni si nu ma milogesc daca mi se da mi se da daca nu Asta e eu nici odata nam rau acestei comunitati si Este prima pe Care joc de Mai bine de 1an jumate pe altele am jucat 3 4 luni aici imi Place si aici raman eu nu am avut Probleme Sa iau Ban pe nedrept doar odata mi Sa facut Demo si am Luat Ban dar nush cum vedeti voi in Demo ca eu nu am jucat Cu Cod. Niciodata pe gaska. Si eu chiar am facut un Forum si i-am cerut lui liviu sami dea un servar pe Care Sa facem meciuri de Clan si pe forumul meu am facut Reclam La gaska pentru à aduce Mai Multi jucatori intrati pe www.ligaclanurilor.hitforum.ro dar Sa nu scrieti nimic pentru ca nu e Gata inca
Sus In jos
[EXT] Mr.AsAsIn




Numarul mesajelor : 24
Puncte : 26
Data de inscriere : 09/08/2010

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 10:41 am

Şi eu pe aici ce p**a mea !:"> !

Liviu ! !!

1. Dacă vi în călăraşi nu scapi nebătut Smile) !

2.Fiecare alege pe ce server să joace , nu obligă nimeni pe nimeni !

Acum 2 ani când am venit aici , era un server Ok din toate punctele de vedere , după 1 an de zile am reuşit să fac rost de slot..=; , după care 5-6 luni trec la admin , după care trec la Banned , da ştiţi ceva !

- Liviu dacă vroiai să dovedeşti ceva ,făceai în felul următor :

1. Puneai un titlu mai decent sub-categoriei "futuţi pe m**a în gât 2pls ghika şi asasin 3 căcaţi care sugeţi p**a pe alte servere linagi de 2 bani" ,puneai şi tu ceva mai omeneste gen:

Succes cu serverul prieteni dragi ! Sunt un p***t şi nu ştiu să am grijă de o comunitate !

Sincer alături de voi m-am simţit bine , până când s-a spus că "am făcut reclamă" după care 2pls a fost dat afară din comunitate , că şi Ghica , dar , 2pls nu trebuie să fie supărat pe mine , pentru că eu am spus clar " Dacă Ghica şi 2Pls vor face server , nu vor fi aşa de mulţi adminii ca aici" după care Liviu , a luat decizia următoare " I dau afară că sunt un jmecher " iar Mr.Asasin a făcut reclamă = BAN .

www.extended.ro Va devenii o comunitate mare în România , şi eu am să ajut această comunitate ! SnC ! Cel mai tare ! Are el 18 ani , dar gândeşte mult , mult mai matur decât Liviu , este în stare să deţină o comunitate , nu ca liviu un server de cs care nu are nici un viitor , noi avem HOST la forum nici măcar asta nu vă permiteţi voi nici , atât ! Şi cu asta am spus tot !!


Ghica îmi este prieten , îl înjuri pe el mă înjuri şi pe mine ! Şi sincer care vrea să meargă pe Extended i aşteptăm care nu vă dăruim o călduroasă MUIE ! \Very Happy/

_|_
Sus In jos
Mr.ZeuS




Numarul mesajelor : 28
Puncte : 3
Data de inscriere : 18/12/2009
Varsta : 33
Localizare : Orasul Viselor

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 4:17 pm

Admini pe care va puteti baza??....copii de 12-14 ani care strica serveru:)
Sus In jos
OveR ThE LimiT

OveR ThE LimiT


Numarul mesajelor : 38
Puncte : 303
Data de inscriere : 04/07/2010
Varsta : 28

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 7:38 pm

ba ce pwla mea wa....terminati cu amenintarile si cu toate astea....e doar un joc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
[EXT] Mr.AsAsIn




Numarul mesajelor : 24
Puncte : 26
Data de inscriere : 09/08/2010

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeMar Aug 10, 2010 3:20 am

Bai ma lasi stric serverul ! Poi ala e servere ma ?Smile)

Eu credeam ca este doar o iluzie , dar ma rog.
Sus In jos
carcera32*




Numarul mesajelor : 11
Puncte : 47
Data de inscriere : 25/07/2010
Varsta : 26
Localizare : TG Frumos/Iasi

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeMar Aug 10, 2010 1:24 pm

Mr asasin dute ma pe exededt serveru tau preferat si te plange akolo tu degeaba postezi alte mesaje;)
Sus In jos
bebe

bebe


Numarul mesajelor : 100
Puncte : 507
Data de inscriere : 06/04/2010
Varsta : 31
Localizare : Tara Pumnilor

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeJoi Aug 12, 2010 6:35 pm


Ba adytu fm m de unde ma sti u pe mine si il faci pe lazlo afemeiat zi ma fm m sati dau sloboz in gura ce plm esti adi cacaciosu?


Date dreaq de ha******at urechiat !

Vezi la ce adresa aduci acuze si injurii!

Sus In jos
mohoarca




Numarul mesajelor : 2
Puncte : 3
Data de inscriere : 18/12/2009

Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitimeSam Aug 14, 2010 10:05 am

[EXT] Mr.AsAsIn a scris:
Şi eu pe aici ce p**a mea !:"> !

Liviu ! !!

1. Dacă vi în călăraşi nu scapi nebătut Smile) !

2.Fiecare alege pe ce server să joace , nu obligă nimeni pe nimeni !

Acum 2 ani când am venit aici , era un server Ok din toate punctele de vedere , după 1 an de zile am reuşit să fac rost de slot..=; , după care 5-6 luni trec la admin , după care trec la Banned , da ştiţi ceva !

- Liviu dacă vroiai să dovedeşti ceva ,făceai în felul următor :

1. Puneai un titlu mai decent sub-categoriei "futuţi pe m**a în gât 2pls ghika şi asasin 3 căcaţi care sugeţi p**a pe alte servere linagi de 2 bani" ,puneai şi tu ceva mai omeneste gen:

Succes cu serverul prieteni dragi ! Sunt un p***t şi nu ştiu să am grijă de o comunitate !

Sincer alături de voi m-am simţit bine , până când s-a spus că "am făcut reclamă" după care 2pls a fost dat afară din comunitate , că şi Ghica , dar , 2pls nu trebuie să fie supărat pe mine , pentru că eu am spus clar " Dacă Ghica şi 2Pls vor face server , nu vor fi aşa de mulţi adminii ca aici" după care Liviu , a luat decizia următoare " I dau afară că sunt un jmecher " iar Mr.Asasin a făcut reclamă = BAN .

www.extended.ro Va devenii o comunitate mare în România , şi eu am să ajut această comunitate ! SnC ! Cel mai tare ! Are el 18 ani , dar gândeşte mult , mult mai matur decât Liviu , este în stare să deţină o comunitate , nu ca liviu un server de cs care nu are nici un viitor , noi avem HOST la forum nici măcar asta nu vă permiteţi voi nici , atât ! Şi cu asta am spus tot !!


Ghica îmi este prieten , îl înjuri pe el mă înjuri şi pe mine ! Şi sincer care vrea să meargă pe Extended i aşteptăm care nu vă dăruim o călduroasă MUIE ! \Very Happy/

_|_

boss , ia gata ... nu mai posta aici ... nu asa se vorbeste durule ...

mie unu combinatia asta cu forumu nu mi'a placut ... dar cand am vazut mi'a parut bine ....

sa nu uitam cand snc a hostat servar pentru militari si vati batut joc de el , ati sters militari-forumz si nici nu a avut sange in coae liviu si above sa vorbesca cu el
si la ala s'a muncit foarte mult ... eu , SNC , ghica , si multi altii ... nu stiti ce e aia o comunitate voi ... nu aveti pic de respect pentru nimeni ...

ce plm sa zic ... acu m'am si trezit ... bafta ....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Deci admini care ne putem inca baza sunt Empty
MesajSubiect: Re: Deci admini care ne putem inca baza sunt   Deci admini care ne putem inca baza sunt I_icon_minitime

Sus In jos
 
Deci admini care ne putem inca baza sunt
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care Mai sunt Alaturi De Gaska SA raspunda Aici
» ne bagam p**a in [respectivii care ne-au injurat] sa va luam morti la p**a de orfani obositi si avortati ..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CONNECT -= GASKA.IDLE.RO =- :: RUBRICA fututi pe mata in gat 2pls ghika si asasin 3 cacati care sugeti pula pe alte servere linagi de 2 bani :: ne bagam pula in 2pls ghika si asasin sa va luam morti la pula de orfani obositi si avortati ..-
Mergi direct la: