CONNECT -= GASKA.IDLE.RO =-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 -= LYVYU =-

In jos 
+20
Milit@ru
[EXT] Mr.AsAsIn
dau^3l3gant
Mr.ZeuS
|Lazlo|
sugepulamilitari
IrONiQuE
OveR ThE LimiT
SnEIK^
zumK
Mr.Ghicaa
Stret ™
JoKeR
2pLs
BigShow
r3cobaa
carcera32*
cocosh
-=L-D-V=-
lyvyu
24 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
zumK

zumK


Numarul mesajelor : 68
Puncte : 310
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 32
Localizare : Iasi

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 11:26 pm

good point ironique ! Wink
Sus In jos
sugepulamilitari




Numarul mesajelor : 6
Puncte : 6
Data de inscriere : 09/08/2010

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 2:36 am

Sincer Smile Eu sunt sNc ownerul de pe Extended , asa ... avand in vedere amenintarile ca o sa ne cada forumu serverul , vai ma copii nu suparati oamenii ca sa nu stea gaska numai inchis Smile
Vedeti cu limbajul asta de oameni smecheri Smile) ca sunteti niste lichele Smile unde stati ca nu stiu ce Smile daca iti zik unde stau poti sa vii cu tot Bucurestiul tau ca nu ma sperii Smile oriqm la cum vorbesti si cum te comporti esti un mare jeg in aceasta societate Wink Numai Romani de cacat ... incepand cu tine ma liviule Smile... Asa ca mai incet cu limbajul asta !?!
Sus In jos
OveR ThE LimiT

OveR ThE LimiT


Numarul mesajelor : 38
Puncte : 303
Data de inscriere : 04/07/2010
Varsta : 28

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 3:01 am

IrONiQuE a scris:
Copiii de 13-16 ani , ce va mai place sa pupati in cur 'sefii' , imediat dupa ce se intampla ceva !
Probabil credeti ca daca dati cateva limbi in cur cresteti in fata lor !

Stati dracului cuminti si invatati sa faceti mai multe decat sa vorbiti !
Ca daca va veti ghida la fel , dupa acelasi principiu si pe viitor , in viata nu veti ajunge nimic!
Doar niste gunoaie ale societatii !

Si terminati dracu` cu amenintarile astea !
Nu va mai credeti atotputernici , ca daca la voi in bloc sunteti bazati asta nu inseamna ca peste tot sunteti la fel!
Nu va mai comportati ca niste mucosi , injurand si tipand in stanga si-n dreapta " ca il bat pe ala si pe celalalt ! Ca ma duc peste el si ca sa vedeti voi ce-i fac ! "

Ca daca ramaneti fara calculatoare muriti ! Imediat 'va scade' valoarea si smecheria !


ce tot vrei sa insinuezi....cred ca sunt printre putini admini de 13 ani care nu a gresit cu nimik cand a avut adminul.....akm nu ii acuzati pe toti de varsta mea din cauza altora tot de varsta mea:)))
Sus In jos
|Lazlo|

|Lazlo|


Numarul mesajelor : 53
Puncte : 793
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti pe stanga/Militari

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 4:16 am

Ironique am vazut ca ai 35 de Ani stai linistit ca eu Nu pup pe nimeni in cur si chiar daca sunt mic gandesc ca un om de 18ani
Sus In jos
Mr.ZeuS




Numarul mesajelor : 28
Puncte : 3
Data de inscriere : 18/12/2009
Varsta : 33
Localizare : Orasul Viselor

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 5:28 am

Mi-am facut aparitia:)

Incept cu el mai simplu lucru: bravo ghica,2pls si joker !!!

Al 2 - lea lucru: sorry liviu:)..eu joc pe ambele svr fara sa stiu ca unu e a lu snc si asta nush ce:)

Din cate vad eu Liviu teai luat fara motiv de uni dintre jucatori: Din cate imi amintesc..acu 2 ani in urma cand am intrat pe svr..era un server care se auzea a fi cel mai misto din romania + ca era full si la 4 dimineata.

Ps: unde e svr acela??...au veni copii iar tu ai uitat de cei mai vechi si cei mai experimentati care iti tineau serveru in puf si nu comenta unu.

Ai dat admin si slot la tot copilul: gen jupanu,cocosh,stret, asasin,si alte 30 de nume care ce faceau??..:erau un fel de morosanu in fata pc si pisati la cur fata in fata.

Ai luat adminele la cei are tiu tinut serveru sa respire:)

ps: daca ti minte va mai injurat cineva acu timp cand va heckarit svr si forumu:0..dar nu vati potolit:

Singuri vinovati: liviu si gulie:)..pentru un simplu redirect a luat si cel mai p***t copil slot:)


ps:Dupa cum vedeti...din toti cei care au fost si mai sunt baieti de treaba: joker,2 pls, ghika si restu unu nu a spus un cuvant urat..au venit cacaciosi si siau bagat si pl si tot in extended si in alte chesti:)

Acum sa va zic dc au plecat toti??
- ati dat admin la toti prosti de copi
- au scapat la admine si se lua de gen unu ca bigshow care el era cel mai corect si cinstit admin
- dadeau banuri si slayuri si kickurti deampulea (cocoshatu)
- nu stia sa se vorbeasca:)
- De adminat uni nici nu stiau comenzile: si le mai dai si admin si hai sai invatam

Cat despre extended nu tin partea nimanui..e svr public..joaca cine vrea..nu a luat nimeni oameni de pe miliatri..bravo lor..dar copii prosti au sarit cu gura pe ei:)

Bv exte3nded:)

Eu unu joc pe svr publice..si pe extende cat si militari:)



VA - TI BATUT JOC DE CEI CE VAU FOST RECUNOSCATORI !!!

Sus In jos
dau^3l3gant

dau^3l3gant


Numarul mesajelor : 10
Puncte : 77
Data de inscriere : 19/05/2010
Varsta : 27
Localizare : FRUMUSANI

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 7:14 am

ASa E Mr.Zeus are dreptate nu zic ca a dat admine la totid e 13-14 ani ca si eu am tot 14 ani da gandesc mai bin decat alti nu dau nume..........si din cate stiu nu am avut nici o reclamatie si tot mi sa lot adminu si in locu meu a lot 2bun care ala are reclamati garla da pe lviu il dor in pl......LYVYU nu zic cu rautate ca te respect esti om in tota firea si esti mai mare ca mine te respect ......... DA DIN CAUZA TA SA DUS DE RAPA SV PT CA DAI ADMIN SI CA ALUNG ADMINI CARE AU FOST CEI MAI BUNI DE PE SV SI AU TINUT PLAYERI PE SV NON_STOP EU CAND AM INTRAT PE SV ACUM UN AN MA RUGAM DE 2PLS SAU ALTI CA SA DE LA UNU KICK SA JOC SI EU CA SI LA 4 DIMINETA ERA FULL DA UNDE E SV ALA LYVYU ??????



INCA O DATA ZIC TOT E DIN VNA LU LYVYU
Sus In jos
[EXT] Mr.AsAsIn




Numarul mesajelor : 24
Puncte : 26
Data de inscriere : 09/08/2010

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 10:41 am

Şi eu pe aici ce p**a mea !:"> !

Liviu ! !!

1. Dacă vi în călăraşi nu scapi nebătut Smile) !

2.Fiecare alege pe ce server să joace , nu obligă nimeni pe nimeni !

Acum 2 ani când am venit aici , era un server Ok din toate punctele de vedere , după 1 an de zile am reuşit să fac rost de slot..=; , după care 5-6 luni trec la admin , după care trec la Banned , da ştiţi ceva !

- Liviu dacă vroiai să dovedeşti ceva ,făceai în felul următor :

1. Puneai un titlu mai decent sub-categoriei "futuţi pe m**a în gât 2pls ghika şi asasin 3 căcaţi care sugeţi p**a pe alte servere linagi de 2 bani" ,puneai şi tu ceva mai omeneste gen:

Succes cu serverul prieteni dragi ! Sunt un p***t şi nu ştiu să am grijă de o comunitate !

Sincer alături de voi m-am simţit bine , până când s-a spus că "am făcut reclamă" după care 2pls a fost dat afară din comunitate , ca şi Ghica , dar , 2pls nu trebuie să fie supărat pe mine , pentru că eu am spus clar " Dacă Ghica şi 2Pls vor face server , nu vor fi aşa de mulţi adminii ca aici" după care Liviu , a luat decizia următoare " I dau afară că sunt un jmecher " iar Mr.Asasin a făcut reclamă = BAN .

www.extended.ro Va devenii o comunitate mare în România , şi eu am să ajut această comunitate ! SnC ! Cel mai tare ! Are el 18 ani , dar gândeşte mult , mult mai matur decât Liviu , este în stare să deţină o comunitate , nu ca liviu un server de cs care nu are nici un viitor , noi avem HOST la forum nici măcar asta nu vă permiteţi voi nici , atât ! Şi cu asta am spus tot !!


Ghica îmi este prieten , îl înjuri pe el mă înjuri şi pe mine ! Şi sincer care vrea să meargă pe Extended i aşteptăm care nu vă dăruim o călduroasă MUIE ! \Very Happy/

_|_
Sus In jos
SnEIK^

SnEIK^


Numarul mesajelor : 225
Puncte : 1001
Data de inscriere : 23/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Calarasi/Frumusani

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 1:57 pm

Ba bulangiule termina Copil carat de musca ..ca daca am avea toti mintea ta ar fi rau!



Gata mai porestete;)
Sus In jos
carcera32*




Numarul mesajelor : 11
Puncte : 47
Data de inscriere : 25/07/2010
Varsta : 26
Localizare : TG Frumos/Iasi

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 2:30 pm

Ce b*t e asasin el vb aicea DUTE MA PE EXTEND CE STAI AICI HAI DUTE CA AKOLO ITI PLACE:))
Sus In jos
Milit@ru

Milit@ru


Numarul mesajelor : 96
Puncte : 323
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 30
Localizare : Cluj Napoca

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: re   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 2:59 pm

Ce sa intamplat aici frate:O:O:O????
Sus In jos
[EXT] Mr.AsAsIn




Numarul mesajelor : 24
Puncte : 26
Data de inscriere : 09/08/2010

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 3:01 pm

SnEIK^ a scris:
Ba bulangiule termina Copil carat de musca ..ca daca am avea toti mintea ta ar fi rau!



Gata mai porestete;)


Tu ce p**a mea vrei ma ? Acum esti un jmecher ? mai jmecher ca mine nu esti ma copil facut pentru alocatie Wink !


Dute-n p**a mea ca ma joc cu voi =)) !
Sus In jos
SnEIK^

SnEIK^


Numarul mesajelor : 225
Puncte : 1001
Data de inscriere : 23/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Calarasi/Frumusani

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 4:14 pm

Smile) ba bulangiule daca nu iti convie >>>>Bye Bye>>>>
Sus In jos
Oberon

Oberon


Numarul mesajelor : 6
Puncte : 41
Data de inscriere : 09/07/2009
Varsta : 34

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 5:08 pm

fara suparare....mi am bagat p**a.....m am saturat de tot cacatu care e
pe server.....m am saturat sa mi se dea ban de am pulea........sa ma
futa tot tzancu la cap ca am cod........fa in p***a mati poze sau demo
si demonstreaza ceva.........nu critica....numa obositi si
sparti......si liviu eu nu stiu care au fost probleme pe serveru
asta....dar un lucru il stiu bine.........nu stii mane sa ti intretii
serveru.........Wink....punct......tu
nu iei masuri cum trebuie....si fara suparare.......cand vezi un tanc
de 10 -13 ani ca face nazuri....e altceva...dar cand un om mai in toata
firea spune ceva..eu zic ca nu manaca cacat degeaba.......si mereu zic
aceleasi chestii da nimic....iar imi iau ban..si iar si iar.......de la
ratati rapanosi ofiticari...refuzati de viata...............jet la prasa
cu voi -= LYVYU =- - Pagina 2 11186
......credeti voi ca asta e selectie pe server la admini?.....voua va
trebuiesc oemeni ca bigshow.....asta player bah...nu voi
refuzatilor......asta stie.....voi nu stiti nimic....cum dau de
admin....cum ii doare la p**a......dar asa e cand toti ratatii primesc
admin...sa nu mai zic de slot...si alte chestii....cere de unban nici nu
mai mai fac...nu mi mai bat capul frate.....davas la muie....si ma fut
in morti vostri...... -= LYVYU =- - Pagina 2 94376....
Sus In jos
2pLs




Numarul mesajelor : 7
Puncte : 7
Data de inscriere : 08/08/2010

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 5:42 pm

Mare dreptate ai Anormal. Eu cand ii ziceam la Liviu ce si cum sa faca, nu ma baga in seama si ii baga pe copii de 10 ani. Asta este. The End!
Sus In jos
OveR ThE LimiT

OveR ThE LimiT


Numarul mesajelor : 38
Puncte : 303
Data de inscriere : 04/07/2010
Varsta : 28

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 7:39 pm

ba ce pwla mea wa....terminati cu amenintarile si cu toate astea....e doar un joc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Mr.ZeuS




Numarul mesajelor : 28
Puncte : 3
Data de inscriere : 18/12/2009
Varsta : 33
Localizare : Orasul Viselor

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 7:51 pm

2pLs a scris:
Mare dreptate ai Anormal. Eu cand ii ziceam la Liviu ce si cum sa faca, nu ma baga in seama si ii baga pe copii de 10 ani. Asta este. The End!


mai importanti sun mr asasin si cu cocoshila sau sneik sau alti copii decat alti care isi petreceau pana si la 10 ore pe svr numai sa fie cum trebuie:)...
Sus In jos
SnEIK^

SnEIK^


Numarul mesajelor : 225
Puncte : 1001
Data de inscriere : 23/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Calarasi/Frumusani

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 8:52 pm

Ba Anormal Veziti de farfuria ta eu nu am zis nic de tine asa ca lasane cu deaste ca esti pff!!
Sus In jos
JoKeR

JoKeR


Numarul mesajelor : 10
Puncte : 10
Data de inscriere : 08/08/2010
Localizare : Hollywood

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 11:40 pm

Pff , numai posturi "degenerate" vad aici si mi se face sila . Multi dintre voi nu sunteti in stare sa respectati limitele gramaticii romanesti . Am stat ceva timp sa descifrez cateva post-uri de aici Neutral . Oameni buni , potoliti-va cu limbajul asta "murdar" ca nimeni nu are nimic de dovedit nimanui ! Nu sunteti in stare sa dati un raspuns fara sa injurati ? Rusinos !



PS : Anormal , iti multumesc pentru cuvintele din post-ul tau Smile
Sus In jos
marshiu

marshiu


Numarul mesajelor : 69
Puncte : 254
Data de inscriere : 03/01/2010
Localizare : Iasi

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 10, 2010 12:56 am

va laudati k aveti srv:)) la ora 10 zici k e tacere nici musca pe acolo pe cand la noi 15 playeri chiar si la ora 2 noaptea erau 5 playeri. mam lamurit si cu srv vostru:)))
Sus In jos
http://www.axyy-mp3.ro
Juanito

Juanito


Numarul mesajelor : 3
Puncte : 3
Data de inscriere : 10/08/2010

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 10, 2010 2:12 am

da' ce va mai excitati toti, care mai de care, parca ati fi la concurs de injuraturi..

Era clar ca era nevoie de o schimbare a lucrurilor in tot ceea ce priveste serverul.

O fii si Liviu de vina, dar nu cred ca ar trebui sa-l judecati ca nu aveti varsta lui, si poate nu aveti o familie cum are el, pentru care el cred ca sta la munca nu stiu cate ore pe zi, deci in concluzie omu' nu poate fii 24 din 24 pe server sa faca pe baby-sitter-ul.

Ce trebuia sa faca LIVIU era sa-si puna 2-3 oameni sa aibe grija de server in lipsa lui, pe care sa se poata baza, sa fie capabili sa ia decizii corecte, si care petrec mai mult timp la CS, si MAI ALES sa ia in considerare reclamatiile si greselile adminilor.

Eu cred ca e greu sa se ia masuri impotriva owner-ilor care gresesc, pt ca toti sunt prieteni intre ei, se cunosc personal. dar eu cred ca toti sunt destul de maturi incat sa se poata vorbi cu ei si ar trebui sa le zica Liviu ca daca continua cu ban-uri aiurea si comportament care lasa de dorit o sa ajunga sa joace doar ownerii intre ei,

si mai cred ca ar trebui sa se impace cu ideea ca SUNT JUCATORI MAI BUNI DECAT EI LA CS, si ar trebui sa se obisnuiasca cu ideea asta sa nu dea ban asa la ochiu liber, doar ca X sau Y dã bine.

ca pana la urma urmei e doar un joc, un hobby pt fiecare si ar trebui jucat cu placere, nu trebuie facut din asta amenintari, injuraturi, chestii copilaresti...

Sus In jos
JoKeR

JoKeR


Numarul mesajelor : 10
Puncte : 10
Data de inscriere : 08/08/2010
Localizare : Hollywood

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Aug 11, 2010 12:40 am

marshiu a scris:
va laudati k aveti srv:)) la ora 10 zici k e tacere nici musca pe acolo pe cand la noi 15 playeri chiar si la ora 2 noaptea erau 5 playeri. mam lamurit si cu srv vostru:)))


Am impresia ca tu vorbesti doar sa te aflii in treaba . Extended este deschis de 1 luna , Militari este deschis de 4-5 ani , cum poti tu sa faci comparatie acum intre ele ? Laughing Degeaba ai varsta pe care o ai !
Sus In jos
bebe

bebe


Numarul mesajelor : 100
Puncte : 507
Data de inscriere : 06/04/2010
Varsta : 31
Localizare : Tara Pumnilor

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Aug 11, 2010 1:01 am



Ba saracie fm m de cacat jegos de unde plm ai aparut ba sasin!

Ba in plm intelege odata copil fara viitor ca nu mai esti dorit in comunitate si dai darumu de aicic!

De unde si pana unde il ameninti u pe Sneick cal bati si ca esti mai jmeker ca el!?


B in plm este o diferenta de varsta intr tine si el asa ca respecta!

La fel ca si in cazul lui lyvyu frate are copil nevasta cum sal injuri si mai ales din cauza unu joc?Te poti considera fisu din pct de vedere al varstei!



Nu spun asta ca sa atrag atentia si ca sa ma dau bine pe langa cineva dar nu mai ameninta pe nimeni si nu mai provoca pe nimeni!


Si de tine ma ocup personal asta tio garantez am drum spre oltenita calarasi ne vedem !
Sus In jos
sugepulamilitari




Numarul mesajelor : 6
Puncte : 6
Data de inscriere : 09/08/2010

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Aug 11, 2010 1:03 am

offf 10 playeri uite ca am prins si eu cativa aici:


-= LYVYU =- - Pagina 2 Denuke0006a
Sus In jos
sugepulamilitari




Numarul mesajelor : 6
Puncte : 6
Data de inscriere : 09/08/2010

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Aug 11, 2010 1:05 am

bebe taci f** de lake =))) esti un cacat bagamias pl in m**a cand te prind te leg de copac si ma pis pe fata ta de mini-cocalar coclit Wink
Sus In jos
bebe

bebe


Numarul mesajelor : 100
Puncte : 507
Data de inscriere : 06/04/2010
Varsta : 31
Localizare : Tara Pumnilor

-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Aug 11, 2010 4:17 am


f** de jegos ce tare esti in fata tastaturi sati spun ''ceva face to face''.in plm dintrun pumn te daram.


Vino ma cu cine vrei ca inttru in voi ca-n popice Va fac apsenti.!





VA ASTEPT IN MILITARI !!!


Sau vin eu la voi vanm spus am drum si te gasesc!
Sus In jos
Continut sponsorizat





-= LYVYU =- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
-= LYVYU =-
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CONNECT -= GASKA.IDLE.RO =- :: RUBRICA fututi pe mata in gat 2pls ghika si asasin 3 cacati care sugeti pula pe alte servere linagi de 2 bani :: ne bagam pula in 2pls ghika si asasin sa va luam morti la pula de orfani obositi si avortati ..-
Mergi direct la: