CONNECT -= GASKA.IDLE.RO =-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 -= LYVYU =-

In jos 
+20
Milit@ru
[EXT] Mr.AsAsIn
dau^3l3gant
Mr.ZeuS
|Lazlo|
sugepulamilitari
IrONiQuE
OveR ThE LimiT
SnEIK^
zumK
Mr.Ghicaa
Stret ™
JoKeR
2pLs
BigShow
r3cobaa
carcera32*
cocosh
-=L-D-V=-
lyvyu
24 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
lyvyu
WebMaster
WebMaster



Numarul mesajelor : 63
Puncte : 146
Data de inscriere : 26/05/2009

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 5:00 am

STITI FRAIERILOR CA SE POATE REMEDIA TOTUL LA FORUM NU ATI FACUT NIMIK DECATE SA NE ENERVATI SI SA VA LUAM NEAMU IN p**a ...

DACA SUNTETI JMECHERI CUM VA DATI ZICETI AICI ADRESELE VOASTRE SI VENIM NOI LA VOI SA DISCUTAM FACE TO FACE...

GHIKA SI ASASIN PE VOI VA STIU UNDE STATI NUI PROBLEMA NE VEDEM SI O DISCUTAM ALTFEL Wink



INCA O DATA VA UREZ SA VA IAU FAMILIILE IN p**a NEAMU SI MORTI DOAR PENTRU GESTU FACUT ATI UITAT CA ERATI NISTE CACATI OBOSITI ACUM V-ATI AJUNS SI VOI DAR NUI NIMIK O SA VA AJUNGEM SI NOI ....


SI STAI LINISTIT 2PLS CA REMEDIEZ EU TOTUL LA FORUM MAI LAS CATEVA ZILE AJEA SA VEZI CE CACAT ORDINAR ESTI FUTUTI MORTI TAI DE COPIL p***t .... FRATE DACA ESTI CN TE CREZI CAUTAMA PE MES SA DISCUTAM POATE CCINE STIE NE IMPRIETENIM CUMVA LUATIASI NEAMU IN p**a ....
Sus In jos
http://militari.forumxpress.net
-=L-D-V=-

-=L-D-V=-


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 132
Data de inscriere : 29/12/2009
Localizare : Bucuresti

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 5:26 am

zile lyvyu imi pare rau ca au stricat totul dar...ce sa le faci cum am mai spus oftica asta e mare ...NU AI CU CINE ceuameni
Sus In jos
http://emulate-cstrike.forumz.ro
lyvyu
WebMaster
WebMaster



Numarul mesajelor : 63
Puncte : 146
Data de inscriere : 26/05/2009

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 5:27 am

STAI LINISTIT CA SE REPARA DAR MAI LAS AJEA SA VADE SI EI 1-2 ZILE Smile
Sus In jos
http://militari.forumxpress.net
-=L-D-V=-

-=L-D-V=-


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 132
Data de inscriere : 29/12/2009
Localizare : Bucuresti

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 5:31 am

ok..Very Happy
Sus In jos
http://emulate-cstrike.forumz.ro
cocosh

cocosh


Numarul mesajelor : 31
Puncte : 101
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 5:32 am

ldv de ce esti zdreanta parca mai adineaurea te bucurai ca teau primit in extended
Sus In jos
-=L-D-V=-

-=L-D-V=-


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 132
Data de inscriere : 29/12/2009
Localizare : Bucuresti

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 5:34 am

: ))) cocosh ma intelegi gresit ma cac pe ei si pe srv lor am intrat 1 data p el si nu azi era srv gol in plm..Smile ) ma intelegi gresit
Sus In jos
http://emulate-cstrike.forumz.ro
carcera32*




Numarul mesajelor : 11
Puncte : 47
Data de inscriere : 25/07/2010
Varsta : 26
Localizare : TG Frumos/Iasi

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 2:09 pm

COCOSH AICI AI MARE DREPTATE Smile) L-D-V crezi ca daca incerci sal imbunezi pe LYVYU TE FACE OWNER SAU GOOD nu cred.. bY O.G. Laughing
Sus In jos
r3cobaa

r3cobaa


Numarul mesajelor : 11
Puncte : 48
Data de inscriere : 16/07/2010

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 2:35 pm

MAN SV ASTA MILITARI TREBUIE PUS ADONSU VECHI SI SA NU MAI AIBE TOTI SLOT CA SUTN ADMINI CARE JOAK CU COD LIVIU AI VAZ IN CN AI AVUT MAI MARE INCREDERE AIA TEAU TRADAT AU STRICAT FORUMU SI SAU MUTAT PE EXTENDT DE EX BIGSHOW JOAK AKOLO SI MAI MULTI AM INTRAT ODATA SI E NASOL SV
Sus In jos
carcera32*




Numarul mesajelor : 11
Puncte : 47
Data de inscriere : 25/07/2010
Varsta : 26
Localizare : TG Frumos/Iasi

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 2:38 pm

Rolling Eyes Mare dreptate ai in spusele alea;)
Sus In jos
BigShow




Numarul mesajelor : 1
Puncte : 1
Data de inscriere : 08/08/2010

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 2:57 pm

Da r3coba eu joc acolo pentruca mie imi place sa joc pe server normal ... da militarui de la un timp nu mai era normal.

recoba am abandonat acest server pentruca nu mi se acorda destula seriozitate. joc unde cred ca imi este mai bine!


Ultima editare efectuata de catre BigShow in Dum Aug 08, 2010 3:02 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
2pLs




Numarul mesajelor : 7
Puncte : 7
Data de inscriere : 08/08/2010

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 2:59 pm

Liviu, crezi ca acuma daca ma injuri de morti, mama s.a.m.d ma supar sau iti raspund cu aceas moneda? Chiar din contra. La cele scrise, sincer nici 15 ani nu-ti dau, nici o propozitie nu stii sa legi + injuri ca ultimul tigan. Acuma toti se vor lingusii fata de tine, te vor pupa in cur sa le maresti adminu, ca in ei poti avea incredere, etc. Sincer, Extended are 2,3 playeri on pe server, dar stiti de ce? Deacea ca acolo se respecta regulamentu nu ca aici. Zici de 2 ori "Liviu sa-ti pup picioru" si nu primesti nicio sanctiune. Si cu acei 2,3 playeri acolo mai bine ma simt cand joc decat aici, sa stau tot timpu cu gandu ca primesc ban si sa aud ca sunt codat. Voi aveti mult de mancat, aici ma refer la pupincuristii astia de 10-15 ani. Liviu, crezi ca daca stii adresele noastre ni frica? Vorbele astea "lasa ca aflu unde stai si vb fata'n fata" is niste vorbe de ratati. Eu chiar nu cred ca faci tu 400+ km sa vii pana in Targu Mures sa ma "bati", daca da, te astept cu cea mai mare placere. Va doresc multa bafta si nu va mai enervati ca poate va pusca o vena, doua. smiley-055
Sus In jos
cocosh

cocosh


Numarul mesajelor : 31
Puncte : 101
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 3:06 pm

2pls mane ai gresit cu o singura treaba ai facut ce ai facut la forum cand daca erai un om matur ii spuneai frumos liviu eu nu mai vreau sa intru pe gaska si nici pe forum miam facut treaba si consider ca s-a dus pe apa sambetei ...Si atunci vb altfel dar tu ai vrut sa complici treburile si a iesit urat crezi ca e mult 400 de km? Nu e mane dar nu trebuia sa se ajunga aici la amenintari ,referitor la lingusitori nu cumva si tu esti tot un pup-in-curist? ca altfel nu aveai gradul ala pe forum...

Eu spun ca singurul care are coloana dintre cei din extended este BigShow care stie sa vb respect lui ...In rest mati dezamagit cu toti ....
Sus In jos
2pLs




Numarul mesajelor : 7
Puncte : 7
Data de inscriere : 08/08/2010

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 3:16 pm

Niciodata nu m-am lingusit la nimeni. Niciodata nu i-am zis la Liviu, "Te roggggg marestemi adminu, plsssss" si nu sunt genu asta. Eu la forum n-am facut nimica, daca vroiam sa fac ceva, faceam urat rau, dar nu ma ocup eu cu dinastea. Eu nu aveam cu nimeni nimica, dar daca Liviu asculta de toti prostii de 13 ani ce sa-i fac...
Sus In jos
cocosh

cocosh


Numarul mesajelor : 31
Puncte : 101
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 3:23 pm

pai si nu era mai usor daca facem o conferinta pe skype sau pe mess si rezolvam totul pe cale amiabila ?
Sus In jos
2pLs




Numarul mesajelor : 7
Puncte : 7
Data de inscriere : 08/08/2010

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 3:27 pm

Eu am vorbit cu Liviu atunci cand mi-a scos adminu pentru vorbele unui mucos. Forumul la futut cineva care s-a saturat sa fie batjocurit pe server si luat la misto.
Sus In jos
cocosh

cocosh


Numarul mesajelor : 31
Puncte : 101
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 3:31 pm

cine?
Sus In jos
2pLs




Numarul mesajelor : 7
Puncte : 7
Data de inscriere : 08/08/2010

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 3:34 pm

Eu nu dau in gat pe nimeni. Daca el vrea sa se arate, treaba lui. Eu personal il respect pe persoana respectiva.
Sus In jos
JoKeR

JoKeR


Numarul mesajelor : 10
Puncte : 10
Data de inscriere : 08/08/2010
Localizare : Hollywood

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 3:38 pm

Se pare ca o dam in abureala aici , cred ca l-ai confundat pe Asasin cu mine ! Daca asa este , nu inteleg de ce ma injuri in stilul asta deoarece eu nu am adus jigniri la adresa ta ! Stii foarte bine ca dupa ce i-ai scos pe 2pls si Ghica din comunitate , si m-ai facut pe mine Administrator , am avut grija de forum si nu mi-am batut joc de el ! Intotdeauna mi-am vazut de treaba mea si am inghitit multe aici fara sa le reprosez lor sau tie in felul cum o faci tu acum ! Si te rog sa iti controlezi vorbele ca eu nu am "atarnat" la nimeni , pur si simplu am cerut ce credeam eu ca merit . Avand in vedere Administratorul meu pe forum , tu mi l-ai propus , nu ti-am zis eu sa mi-l dai Wink . Tinand cont ca sunt singurul din Bucuresti dintre noi astia 3 care am facut probleme iti ofer aici cateva date si numarul de telefon daca ai ceva de impartit cu mine Wink :

Adresa : Cartierul Berceni , Aleea Lamotesti , nr. 4 , bloc 11B , scara 2 , apartament 66 , parter , sector 4 , Bucuresti . Punct de reper : Cum vii de la Oraselul Copiilor pe Bd-ul Constantin Brancoveanu , de la spitalul de copii Budimex a treia statie de RATB !
Telefon : 0763454878



Eu sunt cel responsabil cu forum-ul !
Sus In jos
Stret ™




Numarul mesajelor : 4
Puncte : 4
Data de inscriere : 08/08/2010

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 3:57 pm

ASA LYVYU !! ZILE TU !! AU FACUT SI EI UN SV ACOLO DE CACAT ALA DACA INTRA 10 PLAYERI CADE =))
Sus In jos
Mr.Ghicaa




Numarul mesajelor : 10
Puncte : 10
Data de inscriere : 08/08/2010

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 5:02 pm

Daca stii unde stau, te astept la Calarasi Wink

Sa discutam face to face Smile
Sus In jos
zumK

zumK


Numarul mesajelor : 68
Puncte : 310
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 32
Localizare : Iasi

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 5:40 pm

LYVYU sectiunea de reclamatii admini era degeaba, pt ca tu nu luai masuri niciodata cu adminii reclamati, cel putin cu aia reclamati de mine ... asta m-a suparat si m-a enervat Mad

daca ai fi avut grija de server ca un owner ce esti nu s-ar fi ajuns aici Wink

oricum chiar dak nu era hackerit forumul aveam de gand sa parasesc comunitatea asta pt ca era bataie de joc ca BIULA, coiotu sulfetel, sau alti admini sami dea ban de fiecare data cand jucam bine. Ma cam saturasem de acu

inca odata o mai zic LYVYU si fara suparare, tu esti singurul vinovat Smile. Reflecteaza Wink
Sus In jos
SnEIK^

SnEIK^


Numarul mesajelor : 225
Puncte : 1001
Data de inscriere : 23/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Calarasi/Frumusani

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 6:03 pm

Liviu Arajnam servaru cum a fost odata sau ne Certam???



Sus In jos
cocosh

cocosh


Numarul mesajelor : 31
Puncte : 101
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 6:30 pm

Ghica tata laso mai moale cu amenintarile ca nu rezolvam nimic daca venim pana in calarasi si te bagam in spital ce am avea de castigat? Nimic in afara de faptul ca tu ai iesi mai sifonat...

VA ROG PE TOTI DIN EXTENDED SA VA TINETI DE CUVANT SI SA NUMAI INTRATI PE GASKA

MULTA BAFTA CU SERVERUL...
Sus In jos
OveR ThE LimiT

OveR ThE LimiT


Numarul mesajelor : 38
Puncte : 303
Data de inscriere : 04/07/2010
Varsta : 28

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 6:56 pm

eu ce sa mai zic....lyvyu mi'a scos slotul iarasi:))
Sus In jos
IrONiQuE

IrONiQuE


Numarul mesajelor : 18
Puncte : 39
Data de inscriere : 27/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Călăraşi

-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 10:10 pm

Copiii de 13-16 ani , ce va mai place sa pupati in cur 'sefii' , imediat dupa ce se intampla ceva !
Probabil credeti ca daca dati cateva limbi in cur cresteti in fata lor !

Stati dracului cuminti si invatati sa faceti mai multe decat sa vorbiti !
Ca daca va veti ghida la fel , dupa acelasi principiu si pe viitor , in viata nu veti ajunge nimic!
Doar niste gunoaie ale societatii !

Si terminati dracu` cu amenintarile astea !
Nu va mai credeti atotputernici , ca daca la voi in bloc sunteti bazati asta nu inseamna ca peste tot sunteti la fel!
Nu va mai comportati ca niste mucosi , injurand si tipand in stanga si-n dreapta " ca il bat pe ala si pe celalalt ! Ca ma duc peste el si ca sa vedeti voi ce-i fac ! "

Ca daca ramaneti fara calculatoare muriti ! Imediat 'va scade' valoarea si smecheria !
Sus In jos
Continut sponsorizat





-= LYVYU =- Empty
MesajSubiect: Re: -= LYVYU =-   -= LYVYU =- I_icon_minitime

Sus In jos
 
-= LYVYU =-
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CONNECT -= GASKA.IDLE.RO =- :: RUBRICA fututi pe mata in gat 2pls ghika si asasin 3 cacati care sugeti pula pe alte servere linagi de 2 bani :: ne bagam pula in 2pls ghika si asasin sa va luam morti la pula de orfani obositi si avortati ..-
Mergi direct la: