CONNECT -= GASKA.IDLE.RO =-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cerere Unban

In jos 
AutorMesaj
knc




Numarul mesajelor : 3
Puncte : 7
Data de inscriere : 07/10/2011

Cerere Unban Empty
MesajSubiect: Cerere Unban   Cerere Unban I_icon_minitimeVin Oct 07, 2011 1:02 am

Deci eram pe server si jukam pe india si deodata imi iau ban permanent reason aim si fara dovezi adica nu poze nu demo nimic.... Neutral si acum iar mi sa intamplat intru pe server ban permanent Neutral ash dori unban Neutral numele kNc[z0ne]
Dovezi nu am pentru ca nici nu stiu ce admin si nici nu am avut timp sa fac ceva poze sau etc:| si daca as sti ce admin mia dat ban ash face reclamatie Wink
Sus In jos
knc




Numarul mesajelor : 3
Puncte : 7
Data de inscriere : 07/10/2011

Cerere Unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban   Cerere Unban I_icon_minitimeSam Oct 08, 2011 5:12 pm

Am descoperit adminu si acela e cristal ash dori o reclamatie asupra lui si sa nu mai fie admin ptr ca admineaza ca un b*t !!!!
Sus In jos
 
Cerere Unban
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» unban
» CereRE aDmin Tu[R]Bo
» Cerere admin
» Cerere Admin (Danyelynho17)
» Cerere Admin kNc[z0ne]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CONNECT -= GASKA.IDLE.RO =- :: RUBRICA fututi pe mata in gat 2pls ghika si asasin 3 cacati care sugeti pula pe alte servere linagi de 2 bani :: ne bagam pula in 2pls ghika si asasin sa va luam morti la pula de orfani obositi si avortati ..-
Mergi direct la: