CONNECT -= GASKA.IDLE.RO =-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 pt voi astia cu extended

In jos 
+13
|Lazlo|
sugepulamilitari
r3cobaa
IrONiQuE
cocosh
zumK
Mr.Ghicaa
2pLs
Stret ™
carcera32*
marshiu
-=L-D-V=-
lyvyu
17 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
lyvyu
WebMaster
WebMaster



Numarul mesajelor : 63
Puncte : 146
Data de inscriere : 26/05/2009

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 5:22 am

cacati bolnavi ce sunteti doar ajea puteti castiga si voi 3 playery pe server doar sugand p**a la administratori poate poate va da si voua un rank sa puteti juca codati .... ajea faceti si pe gaska Wink dar ati fost tolerati fratilor din anumite motive .

si app 2pls ca tu esti vizitatoru puli ifose are m**a in morti mati nu eu nu cred ca m-am purtat urat cu vre un admin luatiasi neamu la p**a de ratat

si iti mai zic ceva ai facut asta sa vada admini mai mari de pe sv ala ca esti si tu robot si te supui ... drept dovada imi s**i p**a si tu si toti carnati tai 10 vieti va ma i trebuie sa imvatati sa traiti si tot prosti o sa muriti ...

bai cacat cu ochi puteai sa zici ca nu esti capabil sa iti aduci playery iti redirectionam eu dns-u poate mori in morti mati impacat cu gandu ca nu poti face ce fac alti adik astia prosti de pe gaska...

pt tine gaska a fost un vis esti p***t si nu o sa iti mai revii nici o data mai ti si carnati aia 2 de ghika si asasin cu copi umbli pt ca si tu tot un carnat esti

MA PIS PE VOI INCA O DATA SI INCA DE 10 ORI PANA IMI IA ALTU DE PE GASKA LOCU SA NU TE USUCI NICI O DATA DOAR IN MORMANT ... MORMANTU MATI DE RETARDAT


SI CA SA VEZI CA AM RESPECT FATA DE TINE " imi cer scuze pt injuraturi' DAR FRATELE MEU LE MERITI MERITI CHIAR MAI MULT Wink
Sus In jos
http://militari.forumxpress.net
-=L-D-V=-

-=L-D-V=-


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 132
Data de inscriere : 29/12/2009
Localizare : Bucuresti

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 5:30 am

sti ce mertia un cutit in cap sal vada draq satul cu tot cu lingaii de cur..
Sus In jos
http://emulate-cstrike.forumz.ro
marshiu

marshiu


Numarul mesajelor : 69
Puncte : 254
Data de inscriere : 03/01/2010
Localizare : Iasi

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 5:45 am

lol smf in extended masii a draq eu cu ldv floodam srv si forumu vedeti voi poponarilor
Sus In jos
http://www.axyy-mp3.ro
-=L-D-V=-

-=L-D-V=-


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 132
Data de inscriere : 29/12/2009
Localizare : Bucuresti

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 5:47 am

asteptam pana maine Wink am destule programe
Sus In jos
http://emulate-cstrike.forumz.ro
carcera32*




Numarul mesajelor : 11
Puncte : 47
Data de inscriere : 25/07/2010
Varsta : 26
Localizare : TG Frumos/Iasi

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 2:00 pm

Am vazut extend si numa 2-3 -4 minim 10 playery am vazut
Sus In jos
Stret ™




Numarul mesajelor : 4
Puncte : 4
Data de inscriere : 08/08/2010

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 4:00 pm

Succes Marshiu s& LDV Very Happy:D
Sus In jos
2pLs




Numarul mesajelor : 7
Puncte : 7
Data de inscriere : 08/08/2010

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 4:02 pm

Eu va dau un mic sfat. Nu faceti prostii ca se intoarce roata si o patit mai rau decat faceti.
Sus In jos
Mr.Ghicaa




Numarul mesajelor : 10
Puncte : 10
Data de inscriere : 08/08/2010

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 5:05 pm

Bai daca vroiam sa va stricam in totalitate forumul o faceam, dar nu am vrut Wink

Si LVD parca ziceai ca nu mai stai pe gaska [-x
Sus In jos
zumK

zumK


Numarul mesajelor : 68
Puncte : 310
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 32
Localizare : Iasi

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 5:35 pm

LDV esti cumva curva ? Laughing, cand cu un server cand cu altu, hotarastete de ce parte esti pana la urma
Sus In jos
cocosh

cocosh


Numarul mesajelor : 31
Puncte : 101
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 6:34 pm

PLS ESTI DIN EXTENDED TE ROG SA NUMAI POSTEZI PE ACEST FORUM ...
Sus In jos
-=L-D-V=-

-=L-D-V=-


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 132
Data de inscriere : 29/12/2009
Localizare : Bucuresti

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 7:23 pm

eu nu mai zic nimik...ca vad ca ma criticati....mai bn ..imi vad d trb pana va rezolvati voi conflictul.... ceuameni
Sus In jos
http://emulate-cstrike.forumz.ro
IrONiQuE

IrONiQuE


Numarul mesajelor : 18
Puncte : 39
Data de inscriere : 27/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Călăraşi

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeDum Aug 08, 2010 10:06 pm

Copiii de 13-16 ani , ce va mai place sa pupati in cur 'sefii' , imediat dupa ce se intampla ceva !
Probabil credeti ca daca dati cateva limbi in cur cresteti in fata lor !

Stati dracului cuminti si invatati sa faceti mai multe decat sa vorbiti !
Ca daca va veti ghida la fel , dupa acelasi principiu si pe viitor , in viata nu veti ajunge nimic !
Doar niste gunoaie ale societatii !

Si terminati dracu` cu amenintarile astea !
Nu va mai credeti atotputernici , ca daca la voi in bloc sunteti bazati asta nu inseamna ca peste tot sunteti la fel !
Nu va mai comportati ca niste mucosi , injurand si tipand in stanga si-n dreapta " ca il bat pe ala si pe celalalt ! Ca ma duc peste el si ca sa vedeti voi ce-i fac ! "

Ca daca ramaneti fara calculatoare muriti ! Imediat 'va scade' valoarea si smecheria !
Sus In jos
marshiu

marshiu


Numarul mesajelor : 69
Puncte : 254
Data de inscriere : 03/01/2010
Localizare : Iasi

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 1:34 am

stati ca va aranjez eu si eu cu tot ce aveti..o sa va milogiti de playeri sa i pwpati in fund sa intre pe srv vostru de 2 lei...pana le sugeti si p....a. sa le dati admine...am eu ac si de cojocu vostru va asigur
Sus In jos
http://www.axyy-mp3.ro
r3cobaa

r3cobaa


Numarul mesajelor : 11
Puncte : 48
Data de inscriere : 16/07/2010

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 2:19 am

marshiu nu fi asa dur mann usor vrei sa nu mai doarma la noapte aia Smile)Smile)Smile)Smile)=))
Sus In jos
sugepulamilitari




Numarul mesajelor : 6
Puncte : 6
Data de inscriere : 09/08/2010

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 2:24 am

Veti avea grija de noi =))) hai ca ne sugeti p**a =))) vedem care pe care ma smecherilor =))))
Sus In jos
|Lazlo|

|Lazlo|


Numarul mesajelor : 53
Puncte : 793
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti pe stanga/Militari

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 4:25 am

Ba daca faceti chesti dastea nu o Sa Mai joce nimeni cs nici peextended nici pe gaska:))o Sa fie amandoua servare inchise, daca sunteti buni nu incercati Sa luati pleyery de pe gaska intrati pe alte forumuri si devastati paia daca nu vine lumea pe extended
Sus In jos
Mr.ZeuS




Numarul mesajelor : 28
Puncte : 3
Data de inscriere : 18/12/2009
Varsta : 33
Localizare : Orasul Viselor

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 5:39 am

Ambele sunt servere publice fiecare face ce vrea si merge unde vrea:..daca omul a dat mass cu svr si astia au intrat ce vina au restu??...

Prosti sunteti uni copii !!!

Mai ganditi inainte de a scrie ceva:)
Sus In jos
[EXT] Mr.AsAsIn




Numarul mesajelor : 24
Puncte : 26
Data de inscriere : 09/08/2010

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 10:38 am

Şi eu pe aici ce p**a mea !:"> !

Liviu ! !!

1. Dacă vi în călăraşi nu scapi nebătut Smile) !

2.Fiecare alege pe ce server să joace , nu obligă nimeni pe nimeni !

Acum 2 ani când am venit aici , era un server Ok din toate punctele de vedere , după 1 an de zile am reuşit să fac rost de slot..=; , după care 5-6 luni trec la admin , după care trec la Banned , da ştiţi ceva !

- Liviu dacă vroiai să dovedeşti ceva ,făceai în felul următor :

1. Puneai un titlu mai decent sub-categoriei "futuţi pe m**a în gât 2pls ghika şi asasin 3 căcaţi care sugeţi p**a pe alte servere linagi de 2 bani" ,puneai şi tu ceva mai omeneste gen:

Succes cu serverul prieteni dragi ! Sunt un p***t şi nu ştiu să am grijă de o comunitate !

Sincer alături de voi m-am simţit bine , până când s-a spus că "am făcut reclamă" după care 2pls a fost dat afară din comunitate , că şi Ghica , dar , 2pls nu trebuie să fie supărat pe mine , pentru că eu am spus clar " Dacă Ghica şi 2Pls vor face server , nu vor fi aşa de mulţi adminii ca aici" după care Liviu , a luat decizia următoare " I dau afară că sunt un jmecher " iar Mr.Asasin a făcut reclamă = BAN .

www.extended.ro Va devenii o comunitate mare în România , şi eu am să ajut această comunitate ! SnC ! Cel mai tare ! Are el 18 ani , dar gândeşte mult , mult mai matur decât Liviu , este în stare să deţină o comunitate , nu ca liviu un server de cs care nu are nici un viitor , noi avem HOST la forum nici măcar asta nu vă permiteţi voi nici , atât ! Şi cu asta am spus tot !!


Ghica îmi este prieten , îl înjuri pe el mă înjuri şi pe mine ! Şi sincer care vrea să meargă pe Extended i aşteptăm care nu vă dăruim o călduroasă MUIE ! \Very Happy/

_|_
Sus In jos
Mr.ZeuS




Numarul mesajelor : 28
Puncte : 3
Data de inscriere : 18/12/2009
Varsta : 33
Localizare : Orasul Viselor

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 4:09 pm

Acuma sa nu zic nimik...dar liviu vezi pe cn ati tinut tu ca admin..pe mr asasin care isi baga tot ce are in tn acuma..cand spuneam noi...big, adriano, ghica ca ai dat admin la toti pentru un simplu redirect ne scoteai noua adminele si spuneai lasa...si uite acuma...ce ai facut??



Sus In jos
OveR ThE LimiT

OveR ThE LimiT


Numarul mesajelor : 38
Puncte : 303
Data de inscriere : 04/07/2010
Varsta : 28

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 7:37 pm

ba ce pwla mea wa....terminati cu amenintarile si cu toate astea....e doar un joc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
marshiu

marshiu


Numarul mesajelor : 69
Puncte : 254
Data de inscriere : 03/01/2010
Localizare : Iasi

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeMar Aug 10, 2010 1:01 am

ba asasine ai ajuns iara sa fii la mila altuia o sa te f..a aia in c..r pana faceti ditamai srv Smile) mai sugeti p...a la oameni poate va intra playeri pana la urma:)). vorba lu liviu nu sunteti in stare de nimic...stati ca boschetarii si asteptati..- Baaaa nu ne mai intra playeri ce sa facem?- Sugem p..a la playeri sa intre pe srv k altceva n-avem ce facem( asa o sa zica toti din extended) am vz k biula si face aparita pe acolo cam des:-?.
Sus In jos
http://www.axyy-mp3.ro
[EXT] Mr.AsAsIn




Numarul mesajelor : 24
Puncte : 26
Data de inscriere : 09/08/2010

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeMar Aug 10, 2010 3:18 am

marshiu a scris:
ba asasine ai ajuns iara sa fii la mila altuia o sa te f..a aia in c..r pana faceti ditamai srv Smile) mai sugeti p...a la oameni poate va intra playeri pana la urma:)). vorba lu liviu nu sunteti in stare de nimic...stati ca boschetarii si asteptati..- Baaaa nu ne mai intra playeri ce sa facem?- Sugem p..a la playeri sa intre pe srv k altceva n-avem ce facem( asa o sa zica toti din extended) am vz k biula si face aparita pe acolo cam des:-?.

Sugema !:"> !
Sus In jos
[EXT] Mr.AsAsIn




Numarul mesajelor : 24
Puncte : 26
Data de inscriere : 09/08/2010

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeMar Aug 10, 2010 3:19 am

Mr.ZeuS a scris:
Acuma sa nu zic nimik...dar liviu vezi pe cn ati tinut tu ca admin..pe mr asasin care isi baga tot ce are in tn acuma..cand spuneam noi...big, adriano, ghica ca ai dat admin la toti pentru un simplu redirect ne scoteai noua adminele si spuneai lasa...si uite acuma...ce ai facut??




Liviu isi baga p**a in morti nostri , si noi stam ?
=))))

Foarte fain !

Hai hai ca m-am distrat si cu voi...
Sus In jos
Mr.ZeuS




Numarul mesajelor : 28
Puncte : 3
Data de inscriere : 18/12/2009
Varsta : 33
Localizare : Orasul Viselor

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeMar Aug 10, 2010 3:30 am

[EXT] Mr.AsAsIn a scris:
Mr.ZeuS a scris:
Acuma sa nu zic nimik...dar liviu vezi pe cn ati tinut tu ca admin..pe mr asasin care isi baga tot ce are in tn acuma..cand spuneam noi...big, adriano, ghica ca ai dat admin la toti pentru un simplu redirect ne scoteai noua adminele si spuneai lasa...si uite acuma...ce ai facut??




Liviu isi baga p**a in morti nostri , si noi stam ?
=))))

Foarte fain !

Hai hai ca m-am distrat si cu voi...

Nu vorbi aiurea:)

Ai stat si boceai la liviu dupa un admin si acuma il injuri:..pe mine sincer nu ma injurat:0..ca nu am nimik cu omul:)
Sus In jos
kuddo




Numarul mesajelor : 1
Puncte : 1
Data de inscriere : 10/08/2010

pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitimeMar Aug 10, 2010 10:36 pm

stati putin ...ce treaba aveti voi cu extended? noi nu va avem grija ... e o tara democrata..e libera..daca cei 3 au vrut pe extended... asta e... ei au vrut ... nu mai tineti atata ura...si dispret ... counter-strike e doar un joc.. in caz ca nu v-ati dat seama ... nu treceti la amenintari si alte cele..ca nu va tine ... nu se merita sa ne batjocorim reciproc ... da? ...chiar va rog ..


Cu respect kuddo ... Owner Extended.ro
Sus In jos
Continut sponsorizat





pt  voi astia cu extended Empty
MesajSubiect: Re: pt voi astia cu extended   pt  voi astia cu extended I_icon_minitime

Sus In jos
 
pt voi astia cu extended
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CONNECT -= GASKA.IDLE.RO =- :: RUBRICA fututi pe mata in gat 2pls ghika si asasin 3 cacati care sugeti pula pe alte servere linagi de 2 bani :: ne bagam pula in 2pls ghika si asasin sa va luam morti la pula de orfani obositi si avortati ..-
Mergi direct la: