CONNECT -= GASKA.IDLE.RO =-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ban fara motiv..nu e de mirare...Ober0n

In jos 
AutorMesaj
Oberon

Oberon


Numarul mesajelor : 6
Puncte : 41
Data de inscriere : 09/07/2009
Varsta : 34

ban fara motiv..nu e de mirare...Ober0n Empty
MesajSubiect: ban fara motiv..nu e de mirare...Ober0n   ban fara motiv..nu e de mirare...Ober0n I_icon_minitimeJoi Aug 12, 2010 5:49 pm

deci nu ma mai chinui sa vorbesc frumos....futuva n gura de zdremtze imputite..copii refuzati si obositi de soarta....luavas surorile si neamu n p**a.....nici nu ma intereseaza daca mi se scoate banu sau nu.....tot niste dobitoci raman la "bunul mers al serverului".. ban fara motiv..nu e de mirare...Ober0n 843257 care e de cacat....adminii prezenti in ziua banului....(nici nu mai fac cere tip ban fara motiv..nu e de mirare...Ober0n 622669 )...una bucata ratat Ciubuc*h3o ban fara motiv..nu e de mirare...Ober0n 396950 .....alta bucata z3s shultz ban fara motiv..nu e de mirare...Ober0n 474863 ...alta bucata godu de blackfire......alta bucata [Ak]Jupanu ban fara motiv..nu e de mirare...Ober0n 783984 .......numai bucati de refuzati.....eu joc cs de placere ma cacatilor......nu la oftica....cum faceti voi...castigati ceva din asta?......e veche faza cu abuzul de acum.....dar tot abuz e.....stiti ceva...abuzati la sugerea pulii mele......linge`meati coaiele....inaptilor... ban fara motiv..nu e de mirare...Ober0n Lol ban fara motiv..nu e de mirare...Ober0n 783984 ban fara motiv..nu e de mirare...Ober0n 11186
Sus In jos
 
ban fara motiv..nu e de mirare...Ober0n
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» iar ban fara motiv...nu tu poza..nu tu nimic...Ober0n
» ban fara motiv
» [CiuBuC]*H3o mi-a dat ban fara motiv.
» RECLAMATIE FARA MOTIV !!!
» [CiuBuC]*H3o DA BAN FARA MOTIV

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CONNECT -= GASKA.IDLE.RO =- :: RUBRICA fututi pe mata in gat 2pls ghika si asasin 3 cacati care sugeti pula pe alte servere linagi de 2 bani :: ne bagam pula in 2pls ghika si asasin sa va luam morti la pula de orfani obositi si avortati ..-
Mergi direct la: